PONOWNY NABÓR DO SŁUŻBY

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu ogłasza PONOWNY nabór do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty - etat docelowy: starszy ratownik w jednostce ratowniczo gaśniczej (JRG) w KP PSP w Gostyniu (system zmianowy).

Ogłoszenie, zasady oraz inne informacje do pobrania poniżej:

Ogłoszenie o naborze

Wyniki naboru I etap 23.08.2018 r.

Wyniki naboru II etap 29.08.2018 r.

Wyniki naboru III etap 03.09.2018 r.

Wyniki naboru IV etap 05.09.2018 r.

Zastęp JRG na festynie integracyjnym

W dniu 26 sierpnia 2018 roku w Pudliszkach odbył się festyn integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Ochoczo-Szczerze-Pomagamy”. W ramach prewencji społecznej, w festynie wziął udział zastęp z JRG Gostyń, a także inne służby ratunkowe działające w regionie.

Czytaj więcej...

Pomoc dla córki kolegi - emerytowanego strażaka ze Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu

 

Tragiczny wypadek na trasie Pogorzela-Piaski

W dniu 14 sierpnia 2018 roku na drodze Pogorzela-Piaski doszło do wypadku drogowego samochodu dostawczego z samochodem osobowym. Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu uczestniczyły dwie osoby.

Czytaj więcej...

Poważny wypadek motocyklowy

W dniu 14 lipca 2018 roku w Pępowie doszło do wypadku motocykla, który uderzył w drzewo. Zgłoszenie do SKKP Gostyń wpłynęło poprzez formatkę systemu CPR. Dyżurny operacyjny na miejsce zdarzenia zadysponował jednostkę OSP Pępowo oraz JRG Gostyń.

Czytaj więcej...

NABÓR DO SŁUŻBY

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu ogłasza nabór do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty - etat docelowy: starszy ratownik w jednostce ratowniczo gaśniczej (JRG) w KP PSP w Gostyniu (system zmianowy).

Ogłoszenie, zasady oraz inne informacje do pobrania poniżej:

Ogłoszenie o naborze

Wyniki I etapu naboru 31-07-2018

Wyniki II etapu naboru 06-08-2018

Protokół z zakończenia naboru

Additional information