Przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzeniem działań ratowniczo-gaśniczych

     

Z głębokim żalem informujemy, że dnia 17.09.2014 r.

po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega

śp. asp. sztab. Maciej Mielcarek,

strażak, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Rodzinie, przyjaciołom i bliskim składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

26 września br. około godz. 17.15 w Piaskach na terenie jednego z zakładów branży papierniczej powstał bardzo groźny pożar. W pomieszczeniu belownicy w wyniku zatarcia się łożyska zapalił się podajnik wraz z odpadami papierowymi. Z uwagi na zgromadzoną dużą ilość materiału palnego, pożar błyskawicznie rozprzestrzenił się na całą powierzchnię pomieszczenia.

30 sierpnia 2012r. o godzinie 12.01 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu Fiat Brava w Poniecu przy ul. Krobskiej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp strażaków z KSRG tj. OSP Poniec.

W dniu 27.08.2012 r. około godziny 7.30 na prostym odcinku drogi Bułaków Mokronos gm. Pogorzela pow. gostyński, samochód osobowy Suzuki Swift uderzył z dużą siłą w przydrożne drzewo.

23 sierpnia około godziny 15.30 na prostym odcinku drogi Rokosowo - Łęka Mała gm. Poniec pow. gostyński doszło do tragicznego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe Mazda 323 oraz Jaguar.  Niestety - tragicznie zakończyła się podróż dla małżeństwa podróżującego mazdą.

Additional information