Zmarł nasz kolega śp. asp. sztab. Maciej Mielcarek

     

Z głębokim żalem informujemy, że dnia 17.09.2014 r.

po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega

śp. asp. sztab. Maciej Mielcarek,

strażak, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Rodzinie, przyjaciołom i bliskim składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo w sezonie grzewczym

Wymagania przeciwpożarowe  dotyczące składowania płodów rolnych w tym stogowanie zawarte są w § 42 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 109, poz. 719)

Czytaj więcej...

Śmiertelne przygniecenie

W dniu 26.11.2013 r. o godz. 18.18 do SK KP PSP w Gostyniu wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego Policji o zdarzeniu związanym z śmiertelnym przygnieceniem mężczyzny przez maszynę rolniczą.

Czytaj więcej...

Pożar i ewakuacja w Liceum

W dniu 30.09.2013 r. około godz. 10.00 powstał pożar w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. Dyrekcja szkoły zarządziła ewakuacje uczniów i personelu szkoły jednak silne zadymienie odcięło drogę ewakuacji uczniom I klasy.

Czytaj więcej...

Skoda pod naczepą

W dniu 29.09.2013 r. późnym wieczorem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 434 Gostyń – Krobia, na wysokości miejscowości Ziółkowo, jadący od strony Krobi kierowca skody fabii uderzył w tył jadącej naczepy załadowanej burakami.

Czytaj więcej...

Pożar w Borku Wlkp.

Niebezpieczny pożar na terenie jednej z firm znajdującej się w Borku Wlkp. był głównym punktem ćwiczeń przeprowadzonych 17 września 2013 roku w powiecie gostyńskim. Następstwem tego wydarzenia były 4 poszkodowane osoby.

Czytaj więcej...

Additional information