Doskonalenie zawodowe - sierpień 2016

W miesiącu sierpniu br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali m.in. zadania szkoleniowe i ćwiczenia w następujących dziedzinach ratowniczych obejmujące tematy.

Czytaj więcej...

Doskonalenie zawodowe - lipiec 2016

W miesiącu lipcu br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali m.in. zadania szkoleniowe i ćwiczenia w następujących dziedzinach ratowniczych obejmujące tematy.

Czytaj więcej...

Doskonalenie zawodowe - czerwiec 2016

W miesiącu czerwcu br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali m.in. zadania szkoleniowe i ćwiczenia w następujących dziedzinach ratowniczych obejmujące tematy.

Czytaj więcej...

Doskonalenie zawodowe - maj 2016

W miesiącu maju br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali m.in. zadania szkoleniowe w następujących dziedzinach ratowniczych i tematach.

Czytaj więcej...

Doskonalenie zawodowe - kwiecień 2016

W miesiącu kwietniu br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali zadania szkoleniowe w następujących dziedzinach i tematach.

Czytaj więcej...

Doskonalenie zawodowe - marzec 2016

W miesiącu marcu br. strażacy z KP PSP w Gostyniu w ramach doskonalenia zawodowego zrealizowali zadania szkoleniowe w następujących dziedzinach i tematach.

Czytaj więcej...

Additional information